Budynek Delta ApartHouse - Wrocław wynajem mieszkań i biur

start / o nas

O NAS

Delta ApartHouse   to jeden z obiektów apartamentowo-biurowych zarządzanych przez firmę Delta Property Sp. z o.o. Sp. K. To nowocześnie wyposażony budynek w dogodnej lokalizacji: z własnym monitorowanym parkingiem, salą fitness, powierzchnią biurową oraz recepcją.

Przygotowaliśmy dla Państwa:

  • Apartamenty hotelowe typu Studio, Superior Double oraz Superior Twin
  • Mieszkania typu Studio
  • Biura na wynajem długoterminowy
  • Biura na godziny


Oferujemy elastyczny czas wynajmu apartamentów – najem krótki (na dni, miesiące), jak i również mieszkań (najem długi). Państwo o tym decydują. Dysponujemy kilkunastoma apartamentami hotelowymi i kilkudziesięcioma kompleksowo wyposażonymi mieszkaniami typu Studio. Wszystkie posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, komfortowo umeblowany salon oraz łazienkę, co gwarantuje pobyt na najwyższym poziomie.

Z myślą o Gościach odwiedzających nasz obiekt w celach biznesowych do Państwa dyspozycji mamy również zróżnicowane powierzchnie biurowe do wynajmu na stałe i na godziny, łącznie ponad 1 000 m2 wysokiej klasy powierzchni biurowej.

Lokalizacja budynku Delta ApartHouse umożliwia szybkie dotarcie do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia łączącej się z autostradą A4 oraz bezpośredni wjazd na trasę prowadzącą w kierunku Warszawy. Z dzielnicy Wrocław-Psie Pole dojazd do Rynku Starego Miasta i dworca kolejowego Wrocław Główny zajmuje samochodem nie więcej niż 15 minut.

Recepcja otwarta jest dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 18:00. Zapewniamy że dołożymy wszelkich starań, aby wizyta w Delta ApartHouse należała zawsze do udanych.

Zapraszamy do pięknego Wrocławia i skorzystania z naszych usług.

Zespół Delta ApartHouse