start / mieszkania / opis

MIESZKANIA

Mieszkania DELTA APART HOUSE to idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania we Wrocławiu. Oferujemy dla Państwa czasowe zakwaterowanie osób prywatnych oraz pracowników firm w każdym terminie już od jednego miesiąca.

Nasze mieszkania typu studio dają poczucie przytulności i domowej atmosfery, jak również gwarantują dyskrecję i bezpieczeństwo. Mogą być wynajmowane na dowolne okresy w zależności od potrzeb. Dużym atutem są elastyczne ceny, które obniżają się znacznie przy dłuższym wynajmie.

Wygodny i komfortowy budynek do mieszkania i pracy. Nasze studia są idealnym rozwiązaniem dla firm – w pełni umeblowane i wyposażone zapewnią doskonała alternatywę dla ofert hoteli. Zarówno pracownicy, jak i goście Państwa firmy docenią wygodę i standard naszych mieszkań.

Obsługujemy również grupy przyjeżdżające do Wrocławia na szkolenie, zjazdy, seminaria.

Dla zainteresowanych stałą współpracą i dłuższym okresem wynajmu proponujemy umowy ramowe.

Zapewniają one preferencyjne warunki najmu oraz przyspieszają zakwaterowanie.

Jeśli pobyt Państwa pracownika wymaga zameldowania czasowego oferujemy taką możliwość.
Umowy ramowe to:
• preferencyjne ceny wszystkich naszych usług,
• uproszczone formy rozliczeń, formalności ograniczone z niezbędnego minimum

Osobom niepełnosprawnym i o ograniczonej sprawności ruchowej oferujemy 2 apartamenty specjalnie przystosowane dla ich potrzeb. Mieszkania znajdują się w pobliżu windy. Łazienki są wyposażone w dodatkowe uchwyty, włączniki i akcesoria umieszczono na odpowiednich wysokościach.

Wyposażenie
Nasze mieszkania składają się z pokoju dziennego, aneksu kuchennego oraz łazienki. Łączny metraż to 30 m2 .

Są one dwuosobowe, posiadają dwa osobne miejsca do spania mogą więc w nich przebywać dwie niezależne osoby.

Mieszkania posiadają nowe wyposażenie i nowoczesny wystrój . Cała powierzchnia została harmonijnie wykorzystana aby zyskać jak najwięcej przestrzeni.

W kuchni znajdują się: kuchenka elektryczna z płytą ceramiczną, piekarnik, mikrofalówka, lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne ( wraz ze sztućcami, kieliszkami, korkociągiem, deską do krojenia i inne…)

W łazience znajduje się: wanna z prysznicem, pralka automatyczna, szafka na drobiazgi oraz ręczniki.
Pokój wyposażony jest w bardzo pojemne szafy, regały oraz półki i komody, stół i 4 krzesła, stolik kawowy, kanapę rozkładaną, rozkładany fotel oraz pościel.

W mieszkaniach dostępny jest bezpłatnie internet Wi- Fi.

Do Państwa dyspozycji dostępna jest recepcja czynna całą dobę.

Delta Apart House wybrał niepalenie.
Dla zapewnienia zdrowej atmosfery w pomieszczeniach oraz w celu przestrzegania zwyczajów większej części naszych gości, we wszystkich apartamentach obowiązuje zakaz palenia.